نحوه استفاده از ماژول admin menu

همیشه داشتن یک رابط کاربری قدرتمند میتواند فواید بسیاری به شما بدهد برای مثال : انگیزه ی شما را برای نوشتن مطلب افزایش دهد یا با نشان دادن زیبایی خود به افراد (چه مدیران چه کاربران) امنیت ، قدرت و توانایی های خود را به رخ بکشد (هرچقدر زیبا تر تقو تر) ولی همیشه این گونه نیست اگر به جز دروپال با سایر سیستم های مدیرت محتوا کار کرده باشید میبینید که آن ها سعی کرده اند با ظاهر زیبا و گول زننده ی خود به کارخود،خود را سیستمی دارای قدرت و امنیت بالا نشان بدهند!این در حالی است که دروپال با این که یکی از قدرتمند ترین سیستم مدیریت محتوا ها است دارای ضعف رابط گرافیکی میباشد. البته اگر دقت کرده باشید مدیریت دروپال توسط یک منو که دربالای سایت به صورت چسبیده قرار دارد صورت می گیرد که منظور ما هم از رابط گرافیکی نسبتاً بد دروپال دقیقاً همین مورد است.

ماژول admin menu 

شاید یکی از دلایلی که دروپال موفقیت چندانی در بین کاربران تازه کار پیدا نکرد همین رابط کاربری ضعیفش باشد. پیشنهاد ما برای رفع این مشکل چیست ؟ ماژول admin menu که وظیفه ساخت یک منوی آبشاری با دسترسی سریع به تمام بخش ها را برای بخش مدیریتی دروپال دارد را به شما معرفی می کنیم. این ماژول میتواند مدیریت سایت دروپال شما را بسیار راحت تر و دلچسب تر کند.

برای دانلود این ماژول میتوانید به آدرس http://drupal.org/project/admin_menu بروید. ویژگی این منو این است که به صورت آبشاری عمل می کند که این کار نسبت به تولبار خود دروپال که نیاز به کلیک کردن دارد و وقت زیادی را از شما میگیرد بسیار به صرفه تر است. نکته:متاسفانه این ماژول به صورت پیشفرض با زبان های راست چین مشکل دارد اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا تیم مدرسه دروپال ایران یک راهکار جالب برای این مشکل اندیشیده که میتوانید آن را در ویدئوی انتهای سایت مشاهده کنید.

امتیاز دهی: 
Average: 3.8 (11 votes)

نظرات

سلام بعد از نصب این مازول یه دست کاری کردم دیگه کلا منوها را نمیبینم.چه باید کرد

سلام و خسته نباشید
ممنون بابت این مطلبتون
برای من خیلی مفید بود.
موفق باشید

ممنون عالی بود مشکلم حل شد

نظر را فراموش نکنید

4 + 12 =

مطالب مرتبط

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۹۳۹۷۶۹۴۹۰۹ ارتباط با ما
برو بالا