ماژول دروپال Pop-up Question Redirect

اگر در طراحی سایت با دروپال نیاز دارید که کاربر بعد از ورود به سایت با یک پیغام روبرو شود و بعد از کلیک بر روی دکمه مورد نظر به صفحه ای منتقل شود، میتوانید از ماژول دروپال زیر استفاده کنید.

 

Pop-up Question Redirect

طراحی سایت,بهینه سازی محتوا,سئو,دروپال,آموزش دروپال,طراحی سایت دروپال,ویدئو دروپال,ویدیو دروپال,ماژول دروپال, popup دروپال

این ماژول به این صورت عمل میکند که شما بعد از نصب ماژول دروپال به صفحه پیکربندی ماژول رفته و با صفحه ای مانند عکس زیر روبرو م شوید.

طراحی سایت,بهینه سازی محتوا,سئو,دروپال,آموزش دروپال,طراحی سایت دروپال,ویدئو دروپال,ویدیو دروپال,ماژول دروپال, popup دروپال

 

تنظیمات ماژول دروپال Pop-up Question Redirect

در قسمت title، عنوان باکسی که قرار است به کاربر نمایش داده شود را میتوانید وارد کنید.

با علامت زدن چک باکس show to logged in user می توانید تعیین کنید که این باکس تنها به کاربرانی که در سایت لاگین شده اند نمایش داده شود.

در قسمت popup message هم پیغام خود را وارد نمایید .

در قسمت های بعدی شما میتوانید متن دکمه yes را مشخص کنید و اینکه بعد از کلیک بر روی yes به چه صفحه ای منتقل شود کاربر و متن مابقی دکمه ها. البته تنها دکمه yes است که شما میتوانید برای آن مسیر مشخص کنید.

در قسمت popup ip blacklist شما میتوانید مشخص کنی که این popup برای چه آی پی هایی نمایش داده نشود.

و در قسمت آخر هم میتوانید برای این popup یک زمان نمایش مشخص کنید و بعد از انجام تغییرات بر روی save configuration کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود.

 

اگر قصد حمایت از ما را دارید، لطفا مطالب ما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (مخصوصا گوگل پلاس laugh  )

امتیاز دهی: 
Average: 3.3 (56 votes)

نظر را فراموش نکنید

4 + 3 =

مطالب مرتبط

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۹۳۹۷۶۹۴۹۰۹ ارتباط با ما
برو بالا