ماژول Menu attributes منوی فول آپشن

مطمئنا در پروژه های طراحی سایت خود نیاز داشته اید که به هر منو یا هر لینک clas و id و... دهید ولی به هر لینک به صورت پیش فرض نمیتوان در دروپال این خاصیت ها را داد، اینجاست که ماژول Menu attributes به کمک شما می آید.

ماژول Menu attributes

برای نصب ماژول دروپال به آدرس ماژول مراجعه کنید. بعد از فعال کردن ماژول Menu attributes  دروپال به صفحه پیکربندی منو مورد نظر خود بروید.

در اینجا شما میتوانید به li  یا a (لینک) خود خاصیت هایی را بدهید و خیالتان راحت باشد که این خاصیت ها به منو دروپال اعمال میشود.

این ماژول کمک خیلی بزرگی است برای اینکه شما بتوانید به راحتی کنار هر لینک فونت آیکون مورد نظر خودتان را قرار دهید. برای استفاده فونت آیکون در دروپال هم میتوانید از ماژول های زیر استفاده نمایید:

Font Awesome Icons

Fontello

Semantic UI API

بعد از نصب اینها فقط کافی است شما کلاس مربوط به هر فونت آیکون را داخل خاصیت لینک ها نمایید تا به راحتی منویی داشته باشید که در کنار هر لینک یک آیکون می باشد.

ماژول Menu attributes,نصب ماژول Menu attributes,آموزش دروپال,تدریس دروپال,طراحی سایت,طراحی سایت ارزان,ویدئو دروپال,ویدیو دروپال,منو دروپال,سئو دروپال,وب فونت منو

 

خبر خوش اینکه یک ماژول هم برای دروپال ۸ موجود هست که تمام مشخصات ماژول Menu attributes را دارد و شما می توانید آن را استفاده نمایید

Menu Link Attributes

امتیاز دهی: 
Average: 5 (2 votes)

نظر را فراموش نکنید

10 + 0 =

مطالب مرتبط

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۹۳۹۷۶۹۴۹۰۹ ارتباط با ما
برو بالا