نصب دروپال 8 لوکال هاست

مطمئنا با دروپال ۸ آشنا شده اید و دوست دارید نصب دروپال 8 را در هاست یا سیستم خود یاد بگیرید، دروپال 8 فارسی !!!! بله، شما با دانلود و نصب نسخه اصلی دروپال 8 از سایت drupal.org میتوانید آن را به راحتی فارسی کنید و فارسی کردن دروپال 8 را در ویدئو های آتی آموزش خواهیم داد. اگر تازه میخواهید با دروپال آشنا شوید باید یک سری مراحل را قبل از نصب دروپال 8 بر روی لوکال( سیستم خودتان ) انجام دهید.

نصب دروپال 8

نصب دروپال,نصب دروپال ۸,نصب دروپال 8,آموزش دروپال,تدریس دروپال,طراحی سایت,طراحی سایت دروپال,طراحی سایت ارزان,ویدئو دروپال,ویدیو دروپال,قالب دروپال

۱- دانلود و نصب سرور مجازی مانند xampp - wamp ,....

۲- دانلود سورس source دروپال ۸ و نصب دروپال ۸ (برای دانلود می توانید به آدرس https://www.drupal.org/project/drupal بروید)

۳- بررسی پیش نیازها که برای دروپال ۸ نیاز است که میتوانید در آدرس https://www.drupal.org/requirements آنها را بررسی نمایید که در ویدئو زیر به مقداری از آنها اشاره شده است.

۴- دروپال 8 نسبت به دروپال ۷ کمی حجم بیشتری دارد که این به دلیل امکانات فوق العاده ای و ماژول های بیشتری که در هسته گنجانده شده است می باشد، پس بدون نگرانی نصب دروپال 8 را انجام دهید.

امتیاز دهی: 
Average: 3.5 (24 votes)

نظر را فراموش نکنید

4 + 1 =

مطالب مرتبط

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۹۳۹۷۶۹۴۹۰۹ ارتباط با ما
برو بالا