ایجاد افکت انیمیشن wow.js و animate.css

اگر بخواهید در سایت دروپال خود افکت انیمیشن wow.js زیبایی استفاده کنید  که در زمان اسکرول سایت پدیدار سوند می توانید از ماژول های بسیاری در دروپال استفاده نمایید که از بین آنها میتوان wow.js و animate.css را نام برد که ماژول blockanimate  هم می تواند مکمل دو ماژول قبل باشد که شما با استفاده از این ماژول می توانید به بلاک های خود افکت های انیمیشنی بدهید. خب با نصب ماژول شاید حجم دیتا بیس شما افزایش پیدا کند و کمی با زیاد تر شدن ماژول ها دروپال هم کمی کند شود و همین کندی هم روی سئو تاثیر بگذارد، پس چقدر خوب میشد که به جای ماژول بتوان کار دیگری انجام داد که همین کارهای ماژول را بتوان به سادگی ایجاد کرد. فلسفه ماژول های دروپال یا هر سیستم مدیریت محتوای دیگر این است که کار را برای هر فردی راحت کند، پس ما میتوانیم ماژول استفاده نکنیم و خودمان به صورت کد کارهای آن را انجام دهیم.

مدرسه دروپال ایران در این آموزش قصد داریم تا به شما دوستان بدون استفاده از ماژول دروپال طریقه ی ایجاد افکت انیمیشن را آموزش دهیم که تنها با 2 فایل این کار را خواهیم کرد  که زمانی شما سایت خود را اسکرول می نمایید افکت ها همراه با اسکرول نمایش داده می شود آن هم افکت های انتخابی شما که می توانید کلاس های animate.css را به هر بلاک یا div که می خواهید بدهید.

در آموزش های بعد حتما ایجاد افکت های کاربردی برای سایت را به شما آموزش خواهیم داد که پیش نیاز آن کمی دانش طراحی قالب برای دروپال می باشد. پس با ما همراه باشید تا همراه با معرفی تکنیک های جدید کمی هم در مورد طراحی قالب دروپال صحبت نماییم. اگر از این روش که در آموزش به آن پرداختید و مشکل یا ایده ای داشتید ما را در جریان قرار دهید.

 

امتیاز دهی: 
Average: 3.7 (26 votes)

نظر را فراموش نکنید

3 + 10 =

مطالب مرتبط

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۹۳۹۷۶۹۴۹۰۹ ارتباط با ما
برو بالا