نمایش popup محتوا در ماژول colorbox

شاید این هم سئوال شما باشد که چطور مطالب خود را در یک باکس popup نمایش دهیم که بدون مراجعه به صفحه ی محتوا یک نمایش از محتوا را داشته باشید.

ماژول ها جهت انجام popup

برای این کار با آموزش ویدئویی مدرسه دروپال همراه باشید. در این ویدئو ما با چند ماژول کار خواهیم کرد. ماژول های colorbox و colorbox_node و libraries و token و views

ماژول colorbox نیاز به یک کتابخانه(libraries) دارد که در صفحه ی خود ماژول می توانید لینک آن را مشاهده و دانلود کنید و آن را در مسیر زیر قرار دهید:

sites/all/libraries/colorbox

اگر این کتابخانه را در مسیر بالا نگذارید عملا کارهای بعد به ثمر نخواهد رسید. بعد از این کار به صفحه ی ماژول ها بروید و ماژول های بالا را فعال کنید، در صفحه ی ماژول colorbox باید گزینه ی Enable Colorbox inline را که در ویدئو نمایش داده می شود را فعال نمایید.

برای این آموزش ما یک views ایجاد میکنیم از نوع بلاک و در ویوز مورد نظر باید کلاس ماژول colorboxnode را فراخوانی کنیم ومسیر محتوا را هم جایگذاری نماییم. و در آخر بلاک مورد نظر را در محلی که میخواهیم نمایش داده شود قرار داده و کار ما به اتمام میرسد. البته در این بین کمی هم از ماژول token کمک خواهیم گرفت.

 

امتیاز دهی: 
هنوز امتیازی داده نشده

نظر را فراموش نکنید

3 + 5 =

مطالب مرتبط

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۹۳۹۷۶۹۴۹۰۹ ارتباط با ما
برو بالا