لینک های کاربردی برنامه نویسی - اردیبهشت 95

همه ما به دنبال یادگیری زبان برنامه نویسی و موارد جدید هستیم تا بتوانیم بهتر و راحت تر به برنامه نویسی و طراحی سایت و اپلیکیشن ها مورد نظر خود بپردازیم. مطمئنا برای هر موضوعی یک منبع نیاز است و باید از بهترین منابع استفاده کرد.

در این مطلب با مدرسه دروپال ایران همراه باشید تا شما را با سه لینک مفید آشنا کنیم:

دروپال برنامه نویسی جاوا اسکریپت آموزش برنامه نویسی php مدرسه دروپال ایران دروپال 8

پیش به سوی برنامه نویسی

1- stackoverflow و آموزش های کاربردی برای برنامه نویسان

همه ما سایت stackoverflow و سئوال/ جواب هایی که حداقل یک بار به ما در رسیدن به راه حل کمک کرده است را می شناسیم. به تازگی در سایت stackoverflow یک بخشی اضافه شده که شما در آن می توانید با مثال های زیاد و کاربردی زبان های بسیار زیادی را یاد بگیرید.

http://stackoverflow.com/documentation

در لینک بالا با دنیایی از زبان های برنامه نویسی روبرو خواهید شد. تجربه های خودتان را از کار با این زبان های مختلف در مدرسه دروپال ایران درج کنید تا دیگر کاربرها هم استفاده کنند.

 

2- ترفندهای برنامه نویسی

مطمئنا در هر زبان برنامه نویسی میتوان کارهایی را سریع تر انجام داد، ولی این سرعت نیاز به تجربه دارد تا بتوان راه حل های سریع (trick) را پیدا کرد. در سایت زیر شما با آموزش های کاربردی همراه با trick های مختلف را خواهید آموخت.

https://scotch.io/

مطمئنا در ابتدای ورود به این سایت، قالب زیبای آن شما را جذب خود خواهد کرد.

 

دروپال برنامه نویسی جاوا اسکریپت آموزش برنامه نویسی php مدرسه دروپال ایران دروپال 8

3- کتابخانه های جاوا اسکریپت

بسیار زیاد برای من پیش آمده که به دنبال کتابخانه خوصی از جاوا اسکریپت بگردم ولی به راحتی نتوانستم آن را پیدا کنم. اگر این مورد برای شما هم اتفاق افتاده سری به لینک زیر بزنید

https://www.javascripting.com/

در لینک بالا شما میتوانید بهترین کتابخانه ها و فریم ورک های و پلاگین های جاوااسکریپت به همراه دسته بندی را مشاهده کنید. هر کدام از این کتابخانه ها و فریم ورک های و پلاگین های جاوااسکریپت دارای یک توضیح کوتاه می باشند، پس میتوانید با موارد جدید آشنا شوید.

امتیاز دهی: 
Average: 4.3 (3 votes)

نظر را فراموش نکنید

1 + 1 =

مطالب مرتبط

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۹۳۹۷۶۹۴۹۰۹ ارتباط با ما
برو بالا