نحوه ایجاد اسلایدشو توسط Views Slideshow

یکی از ماژول هایی که به وسیله آن و ماژول views می توان اسلایدشو های گوناگونی ساخت، ماژول views slideshow می باشد. بعد از نصب ماژول های مورد نظر می توان توسط ماژول views slideshow اسلایدشو های حرفه ای ایجاد کرد. البته این ماژول نیاز به یک فایل کتابخانه دارد که باید آن را از صفحه ماژول دانلود کنید. در ویدئو حجیم پایین مفصل در مورد views slideshow صحبت کرده ام.

امتیاز دهی: 
Average: 3.4 (11 votes)

نظرات

با سلام فایل jquery را در مسیر site/all/ Libraries کپی و از حالت فشرده خارج کردم اما وقتی می خواهم افزونه Views Slideshow: Cycle فعال کنم پیغام : You need to install the jQuery cycle plugin. Create a directory in sites/all/libraries called jquery.cycle, and then copy jquery.cycle.all.min.js or jquery.cycle.all.js into it. You can find the plugin at http://malsup.com/jquery/cycle. (در حال حاضر شما از jQuery Cycle Library Library required for Views Slideshow Cycle استفاده می کنید.) را نمایش می دهد؟ مشکل چی هستش؟

با سلام
همونطور که در ویدئو هم توضیح داده شده باید کتابخانه مربوط به ماژول رو دانلود و در مسیر sites/all/libraries قرار دهید، این کتابخانه را می توانید از آدرس زیر دانلود نمایید:

https://github.com/malsup/cycle/archive/master.zip

موفق باشید.

با سلام و تشکر از اموزشتان.در قسمت view بعد از انتخاب بلوک در قسمت display من slideshow نیست چه کار باید بکنم؟

آیا شما ماژول views slideshow و کتابخانه ی مربوط به این ماژول را به دروپال اضافه کرده اید؟؟؟

موفق باشید.

با سلام و تشکر از آموزشتون ، کتابخانه را نمی شود در سایت دانلود نمود ممنون می شم اگر در این سایت قرار دهیدو یا اینکه اگر در جایی دیگر قرار دارد آدرس آنجا را بدهید.با سپاس فراوان

با سلام
کتابخانه مربوط به ماژول رو دانلود و در مسیر sites/all/libraries قرار دهید، این کتابخانه را می توانید از آدرس زیر دانلود نمایید:

https://github.com/malsup/cycle/archive/master.zip

موفق باشید.

با سلام

و عرض تشکر بابت آموزش بسیار عالی شما.

چگونه می توان برای تصاویر اسلاید شو زیر نویس قرار داد؟

با سلام

کمی واضح تر سئوال خود را بژرسید.

اگر بخواهید برای عکس یک متن نمایش دهید میتوانید یک فیلد به viewsاضافه کنید و آن را نمایش دهید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید آموزشتو بسیار عالی و آموزنده بود
یه مشکلی که واسم پیش اومده اینه وقتی اندازه ی  مرورگرمو کوچیک میکنم عکس از کادر بیرون میره و حالت رسپانسیو رو بهم میزنه می خواستم یه راهنمای کنید این مشکل رو بر طرف کنم
با نشکر

شما میتوانید از ماژول responsive_images استفاده نمایید برای ریسپانسیو کردن عکس ها

موفق باشید

نظر را فراموش نکنید

5 + 7 =

مطالب مرتبط

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۹۳۹۷۶۹۴۹۰۹ ارتباط با ما
برو بالا